Celina Matysiak - Mam tę MOC!

Jako pierwsza w UK rozpoczęłam szkolenia przygotowujące do pracy w roli wirtualnej asystentki. 

Zajmowałam się już w życiu różnymi rzeczami. Pracowałam w kancelarii prawnej, byłam doradcą biznesowym, finansowym, prowadziłam sklepy stacjonarne. W restauracji przeszłam przez kilka szczebli kariery, zaczynając od kelnerki. Jednak praca Wirtualnej Asystentki to najciekawszy zawód, jaki dotychczas wykonywałam.

Ogrom wiedzy, jaką pozyskałam w tym czasie jest tak duży, że mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że w ciągu swojej kilkuletniej kariery zawodowej nie nauczyłam się tyle, co przez pół roku pracy jako WA. Drzwi, które otworzyłam w kierunku kariery WA pozwoliły mi otworzyć kolejne, które dają mi wiele radości i sukcesów. Podróże, nowe doświadczenia, kontakt z ludźmi…

Z mojej strony – ja też się bałam na początku, ale z perspektywy czasu wiem, że lepiej wybrać nie mogłam. Największym wyczynem jest podjęcie decyzji.

Jestem...

  • Trenerką zawodową w sektorze Wirtualnej Asysty
  • Szkoleniowcem i autorką kursu oraz ebooków
  • Prawą ręką biznesów on-line
  • Doradcą biznesowym
  • Jedną z pierwszych polskich Wirtualnych Asystentek w UK
  • Działam na terenie Wielkiej Brytanii
celina-matysiak

Pamiętaj! Jestem tutaj dla Ciebie!

Jestem tutaj po to, żeby wirtualna asysta nie miała dla Ciebie żadnych tajemnic. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Dzięki odmiennemu podejściu do kreowania zawodu wirtualnej asystentki, udało mi się w krótkim czasie zbudować bardzo silny fundament pod obecną działalność. Przeszkoliłam już wiele osób, które działają na terenie UK ale nie tylko. Pracować można z każdego miejsca na ziemi – teraz czas na Ciebie! 

„Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to,
że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.” 

DRUCKER PETER

Przed Tobą nowy początek drogi

Zależy mi na tym, aby rynek polskiej wirtualnej asysty w UK rósł, a na pokładzie znajdowały się świetne specjalistki i specjaliści. Gdy 7 lat temu zaczynałam pracę w wirtualnej asyście w UK niewiele osób słyszało jeszcze o możliwości takiej współpracy. Jestem jedną z pierwszych polek na rynku brytyjskim. Dziś mam na koncie setki udanych realizacji, tysiące rozwiązanych problemów i wiele wspaniałych współprac. 

WORKBOOK 306 usług
Wirtualnej Asystentki

DARMOWY EBOOK
Wyceń się w zgodzie ze sobą

Masz pytania?
Porozmawiajmy online