Profile Wirtualnych Asystentów

Zdjęcia nie odzwierciedlają prawdziwego wizerunku osób w opisie. Dodane są na potrzeby strony.

Joanna O.

Nazywam się Joanna  i jestem Wirtualną Asystentką, czyli osobą, która zdalnie wspiera Ciebie i Twój biznes.

Współpraca ze mną opiera się na indywidulanym podejściu i przejrzystych zasadach.

Mam mnóstwo ciekawych pomysłów i wiedzę związaną z organizacją i realizacją różnych zadań w firmie, na które często brakuje czasu.

Świadczę usługi w zakresie social mediów, obsługi klienta, administracji, organizacji kalendarza, wsparcia osobistego, grafiki, dokumentów, obsługi skrzynki email. Mieszkam w UK, mówię po polsku i angielsku.

Jestem kreatywna, otwarta na wyzwania i naukę nowych umiejętności. Sprawnie i szybko dostosowuję się do nowych warunków i szybko się uczę. Realizuję zlecenia stałe i pojedyńcze.

Jesli jesteś ciekawy, czy takie rozwiązanie sprawdziłoby się w Twojej firmie zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością pomogę Ci zidentyfikować problemy, uporządkować firmę i odzyskać kontrolę nad kluczowymi sprawami i zarządzaniem Twoim biznesem.

Umiejętności

Kontakt

Paulina K.

Jestem Wirtualna Asystentką a moim celem jest sprawić, żebyś czuł się dobrze i zadowolony ze współpracy ze mną.

Potrafię sprawnie zarządzać kalendarzem, organizować spotkania, tworzyć atrakcyjne grafiki i treści, prowadzić profile w mediach społecznościowych oraz dbać o prawidłową dokumentację księgową. Jestem osobą komunikatywną, kreatywną i zorientowaną na cele. Lubię uczyć się nowych rzeczy i podejmować wyzwania. 

Umiejętności​

Kontakt

Aneta I.

Cześć! Mam na imię Aneta i zaczynam swoją podróż jako Wirtualna Asystentka. Wspieram biznesy online i stacjonarne.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym nowoczesnym, nieco zwariowanym, czasem i pogmatwanym wirtualnym świecie, ja jestem tu właśnie po to aby Ci pomóc i jestem bardzo zdeterminowana. Rozumiem, że tworzenie swojej marki i praca nad rozwojem swojej firmy, wiąże się często ze stresem, brakiem czasu na pewne zadania. 

Wiąże się to również z niebagatelnym zaufaniem i intuicją do ludzi których spotykamy na swojej drodze. Wierzę, że ten jakże cenny czas można by spożytkować bardziej praktyczniej czy kreatywniej. Razem możemy wykreować wspaniałe pomysły które pomogą Twojej firmie prężnie się rozwijać. Zaufanie i obopólny szacunek- to wartości które cenie we współpracy najbardziej.

Jeśli czegoś nie umiem chętnie podejmę wyzwanie i nauczę się nowych rzeczy dla Ciebie i dla siebie. Zapraszam do kontaktu i darmowej konsultacji, podczas której pomogę Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. 

W czym mogę Ci pomóc?

Kontakt